Metal analizi sektöründeki faaliyetine 2007 yılında başlamıştır. Uzun yıllar servis tecrübesi bulunan Cihan Yıldız ve Gökhan Yıldız tarafından kurulmuştur. Firmamız satışını yaptığı tüm cihazların servis hizmetlerini 7/24 vermektedir.

Firmamız, kaliteli servis hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir. Aynı amacı satışını yaptığı tüm cihazlarda da üstlenmektedir. Bu nedenle satışını yaptığımız tüm cihazların kalitesi ve güvenirliği YILDIZ ANALİZ satış ve satış sonrası hizmetleri ile korunmaktadır.

Tecrübeli ekibimiz sayesinde satış sonrasında servis ve bakım hizmetlerini müşterilerimize en kısa sürede sağlayabilmekteyiz. İnternet bağlantısı ve telefon ile de servis hizmeti verilmektedir. Böylece müşterilerimiz üretim sırasında aksama yaşamamaktadır.

Servis hizmetini verdiğimiz spektrometre cihazları ve diğer ürünlerle ilgili irtibata geçerek tüm bilgiyi tarafımızdan alabilirsiniz.

ARUN TECHNOLOGY SPEKTROMETRE CİHAZLARI SATIŞ VE DESTEĞİ

EQILAB NUMUNE HAZIRLAMA CİHAZLARI SATIŞ VE DESTEĞİ

TEMSİLCİLİKLERİMİZ

             

THERMO ARL ÖZEL TEKNİK SERVİS

YILDIZ ANALİZ firması olarak Thermo ARL spektrometre cihazlarının tüm modellerine özel teknik destek hizmeti vermekteyiz. Thermo ARL 2460, 3460, 4460 model optik emisyon spektrometre cihazları ile Thermo ARL OptimX, 9400 ve 9800 XRF cihazlarına da özel servis hizmeti sağlamaktayız. YILDIZ ANALİZ firmasından Thermo ARL spektrometre cihazları ile ilgili tüm parça ihtiyaçlarınız, yazılım desteği, online yardım, özel servis ve bakım hizmetlerini temin edebilirsiniz.