- Güvenilir, kararlı ve kaliteli Metal analiz cihazları. ARUN TECHNOLOGY dünyada ilk taşınabilir spektrometre cihazını üreterek metal analizi sektöründe çözüm ortağınız olmuştur.

- Aynı zamanda ürettiği laboratuvar tipi spektrometre cihazları ile günümüze sektördeki en güvenilir cihazları sunmaktadır.

- Spektrometre cihazlarımızın başarısı, metal analizi konusundaki tecrübemiz ve ürün geliştirme konusunda yaptığımız yatırım ve ar-ge çalışmaları ile sağlanmaktadır. Bu nedenle cihazlarımızın güvenilir, kararlı ve kaliteli olduğunu rahatlıkla söyleyebilmekteyiz.

- Spektrometre cihazlarımız ile daha önce analizi zor olan N ( Nitrojen-Azot ) gibi elementlerin de analizini yapabilirsiniz. Kararlı ve doğru karbon analizi cihazlarımız sayesinde kolaylıkla yapılabilmektedir. Hassas analiz sayesinde saf metallerde impürite elementlerin analizi mümkündür.

- Dünya çapında satış ve satış sonrası hizmetleri bulunan ARUN TECHNOLOGY ürünlerinin satışı ve satış sonrası TÜRKİYE’ DEKİ tüm desteği YILDIZ ANALİZ tarafından verilmektedir. YILDIZ ANALİZ bu hizmetleri müşterilerine 7/24 sağlamaktadır.

- Metal analizi, spektrometre cihazları, satış ve servis hizmetleri konusunda gerekli tüm bilgiyi almak için tıklayabilirsiniz.