- Hızlı, kaliteli ve güvenilir numune hazırlama cihazları. Laboratuvarınızda kullanmakta olduğunuz tüm analiz cihazları için gerekli olan numuneleri kolayca hazırlayabilirsiniz.

- Toplu öğütücü değirmen ( ball mixer mill ), Diskli karıştırıcı değirmen ( vibratory disc mill ), Presleme cihazları, Füzyon-Eritiş cihazları ile numune hazırlama prosesleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

- Konusunda tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuş olan EQUILAB müşterilerinin laboratuvar ihtiyaçlarını yakından takip etmektedir. Gelişmekte olan teknoloji ile birlikte laboratuvar ihtiyaçları da çeşitlenmektedir.

- Bu nedenle EQUILAB olarak siz müşterilerimiz ihtiyaçları için gerekli tüm ar-ge çalışmaları yapılarak ürünlerimizi geliştirmekteyiz.

- Dünya çapında yaygın servis ağı bulunan EQUILAB, TÜRKİYE’ de YILDIZ ANALİZ firması ile satış ve satış sonrası servis hizmetlerini sağlamaktadır.

- Numune hazırlama, cihazlarla ilgili bilgiler ve servis hizmetlerimiz konusunda tüm bilgilere ulaşmak için tıklayabilirsiniz.